pl
RU
EN
PL

Rozporządzenie

FIN-CASE Ltd. przestrzega zasad ścisłej regulacji w celu zapewnienia przejrzystości i ochrony swoich klientów.

Nasz zespół posiada bogate międzynarodowe doświadczenie w zakresie finansów i technologii internetowych. Oferujemy traderom naprawdę wysokiej jakości obsługę przez całą dobę i indywidualne podejście do każdego klienta. Bezpośrednia komunikacja jest naszym najwyższym priorytetem. Zawsze słuchamy klientów, starając się ulepszyć nasze usługi.

FIN-CASE Ltd. jest jedną z wiodących cypryjskich firm inwestycyjnych (CIF) licencjonowaną i regulowaną przez Cypryjską Komisję Papierów Wartościowych i Giełd.

Przyjmowanie i przekazywanie zleceń dotyczących jednego lub większej liczby instrumentów finansowych

Realizacja zamówień w imieniu klientów

Przechowywanie i administrowanie instrumentami finansowymi, w tym przechowywanie i zarządzanie kosztownościami klientów oraz powiązane usługi

Udzielanie kredytów lub pożyczek na jeden lub więcej instrumentów finansowych z udziałem w transakcji firm udzielających kredytów lub pożyczek

Usługi wymiany walut związane ze świadczeniem usług inwestycyjnych

Cypryjska Komisja Papierów Wartościowych i Giełd jest organem nadzorczym i regulacyjnym dla firm świadczących usługi inwestycyjne na Cyprze oraz członkiem Europejskiego Urzędu Nadzoru Rynku Papierów Wartościowych. Nasza licencja została wydana zgodnie z Ustawą 87 (I) z 2017 r., która przewiduje świadczenie usług inwestycyjnych, prowadzenie działalności inwestycyjnej, prowadzenie rynków regulowanych i inne powiązane kwestie; jest zgodna z regulacjami UE, MIFID II i gwarantuje wysoki poziom ochrony inwestorów oraz efektywność rynków finansowych.

Przydatne linki: