pl
RU
EN
PL

Polityka KYC

FIN-CASE Ltd. Przestrzega wyznaczonej polityki przeciwko oszustwom i podejmuje wszelkie możliwe środki aby temu zapobiec.

Polityka ta stała się w ostatnich czasach niezwykle ważna na całym świecie, zwłaszcza wśród banków i innych instytucji finansowych, w celu zapobiegania kradzieży, praniu pieniędzy, oszustwom finansowym i działalności terrorystycznej. FIN-CASE Ltd. zapewnia, że wszelkie oszukańcze działania są dokumentowane, a wszystkie powiązane konta są natychmiast zamykane. Wszystkie środki na tych kontach zostaną utracone.

Zapobieganie

Cele, które zapewnią kompletność zawartych informacji, takich jak informacje o koncie i dokonywanych transakcjach, przy użyciu różnych zabezpieczeń i kontroli oszustw. Zabezpieczenie transakcji wymaga od nas podania pewnych informacji, w tym preferowanej Państwem metody wpłaty.

Wymagane dokumenty

dla zdeponowania Pańskich środków

Kopia paszportu prawnego z podpisaną stroną

Kopie Pana/i kart kredytowych używanych do deponowania (przednia strona z otwartymi pierwszymi 6 i ostatnimi 4 cyframi, widoczna z datą ważności i nazwą właściciela oraz tylna strona z zamkniętym kodem CVV)

Dokument potwierdzający adres Pana/i aktualnego zamieszkania / zameldowania

Zadać pytanie

Jeśli Państwo ma jakieś pytania, proszę skontaktować się z obsługą klienta

Wypełniając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Często zadawane pytania

Kiedy muszę złożyć dokumenty?

Będziemy wdzięczni za jak najszybsze przesłanie dokumentów, aby wyeliminować opóźnienia w realizacji transakcji. Wymagamy otrzymania wszystkich niezbędnych dokumentów przed przystąpieniem do transakcji środkami. Niektóre okoliczności mogą wymagać od nas zażądania dokumentów przed zezwoleniem na jakiekolwiek działania na koncie, takie jak wpłaty lub handel.

Jak mogę wysłać te dokumenty?

Zeskanuj dokumenty lub zrób wysokiej jakości zdjęcie aparatem cyfrowym i prześlij dokumenty na swoje konto osobiste.

Skąd mam wiedzieć, że moje dokumenty są u Państwa bezpieczne?

FIN-CASE Ltd traktuje bezpieczeństwo dokumentów klientów jako priorytet i traktuje wszystkie otrzymane dokumenty z absolutnym szacunkiem i poufnością. Wszystkie otrzymane przez nas pliki są w pełni zabezpieczone przy użyciu najwyższego poziomu szyfrowania na każdym etapie procesu rozpatrywania.