pl
RU
EN
PL

O firmie

FIN-CASE Ltd - to ponad 200 profesjonalistów z dużym międzynarodowym doświadczeniem w dziedzinie finansów i technologii internetowych.

Dlaczego my?

Zespół profesjonalistów

Nasz zespół posiada bogate międzynarodowe doświadczenie w zakresie finansów i technologii internetowych. Oferujemy traderom naprawdę wysokiej jakości obsługę przez całą dobę i indywidualne podejście do każdego klienta. Bezpośrednia komunikacja jest naszym najwyższym priorytetem. Zawsze słuchamy klientów, próbujemy ulepszyć nasze usługi.

Przejrzyste warunki pracy

Wykorzystujemy zaawansowane technologie agregacji płynności, nowoczesne platformy handlowe oraz mechanizm bezpośredniego wprowadzania zleceń na rynek - STP, ECN.

Niezawodne partnerstwo biznesowe

Uważamy, że sukces każdego tradera zależy wyłącznie od jego decyzji handlowych, a misją brokera Forex jest zapewnienie klientowi najbardziej komfortowego środowiska do realizacji jego strategii handlowej.

Bezpieczeństwo środków klientów

Szczególną wagę przywiązujemy do zapewnienia bezpieczeństwa środków klientów: otwierania segregowanych rachunków, dywersyfikacji aktywów firmy w różnych bankach na całym świecie. Członkostwo w Komisji Finansowej, która rozstrzyga spory między uczestnikami rynku finansowego, pozwala nam zabezpieczyć naszego klienta funduszem ubezpieczeniowym do kwoty 20000 USD.

Licencja dla naszych klientów to gwarancja

1

Stabilność finansowa

firmy w związku z wymogami CySEC wobec brokerów w zakresie utrzymywania na oddzielnym rachunku bankowym kapitału gwarantowanego do wypłacenia klientom.

2

Utrzymanie międzynarodowych standardów

obsługi handlowców, zgodnie z wymogami CySEC.

3

Odbycie przez Firmę

kwartalnych audytów oraz rocznego pełnego sprawozdania finansowego przed regulatorem.

4

Rozwiązywanie sporów

między przedsiębiorcą a brokerem przy zaangażowaniu CySEC jako niezależnego arbitra, którego decyzja jest ostateczna i wiążąca.

Dołącz do naszego zespołu. Zacznij handlować z FIN-CASE

Dowiedz się więcej